3 bedrooms House in Ripenda Kras, Croatia No. 109

€ 299,198 € 1,870 per m²
Ripenda Kras, Croatia
3
Bedrooms
-
Bathrooms
160 m²
Living space
3
Rooms
Completion Date: - Property Type: House Construction Status: Secondary