5 bedrooms Villa in Mohammed Bin Rashid City, UAE No. 16577

€ 4,059,900 € 5,205 per m²
Mohammed Bin Rashid City, UAE
5
Bedrooms
6
Bathrooms
780 m²
Living space
-
Rooms
Completion Date: - Property Type: Villa Construction Status: Secondary