5 bedrooms Villa in Yas Island, UAE No. 17246

€ 1,020,775 € 2,559 per m²
Yas Island, UAE
5
Bedrooms
7
Bathrooms
399 m²
Living space
-
Rooms
Completion Date: - Property Type: Villa Construction Status: Secondary