4 bedrooms Villa in Damac Lagoons, UAE No. 20344

€ 556,786 € 3,866 per m²
Damac Lagoons, UAE
4
Bedrooms
3
Bathrooms
144 m²
Living space
-
Rooms
Completion Date: - Property Type: Villa Construction Status: Secondary