5 bedrooms Villa in Damac Lagoons, UAE No. 25927

€ 881,578 € 2,809 per m²
Damac Lagoons, UAE
5
Bedrooms
6
Bathrooms
313.83 m²
Living space
-
Rooms
Completion Date: - Property Type: Villa Construction Status: Secondary