4 bedrooms Villa in Mohammed Bin Rashid City, UAE No. 31005

€ 1,159,972 € 4,027 per m²
Mohammed Bin Rashid City, UAE
4
Bedrooms
5
Bathrooms
288 m²
Living space
-
Rooms
Completion Date: - Property Type: Villa Construction Status: Secondary