3 bedrooms Villa in Mohammed Bin Rashid City, UAE No. 26342

€ 2,150,742 € 6,557 per m²
Mohammed Bin Rashid City, UAE
3
Bedrooms
4
Bathrooms
328 m²
Living space
-
Rooms
Completion Date: - Property Type: Villa Construction Status: Secondary