69.8m² Office in Business Bay, UAE No. 28274

€ 371,627 € 5,324 per m²
Business Bay, UAE
-
Bedrooms
1
Bathrooms
69.8 m²
Living space
-
Rooms
Completion Date: - Property Type: Office Construction Status: Secondary