5 bedrooms Penthouse in Dubai Marina, UAE No. 40438

€ 27,869,201 € 21,273 per m²
Dubai Marina, UAE
5
Bedrooms
7
Bathrooms
1310.1 m²
Living space
-
Rooms
Completion Date: - Property Type: Penthouse Construction Status: Secondary