1 bedroom Apartment in Dubai, UAE No. 26935

€ 434,338 € 6,431 per m²
Dubai, UAE
1
Bedrooms
1
Bathrooms
67.54 m²
Living space
-
Rooms
Completion Date: IV quarter, 2029 Property Type: Apartment Construction Status: Off plan