3 bedrooms Townhouse in Al Furjan, UAE No. 36028

€ 894,226 € 3,566 per m²
Al Furjan, UAE
3
Bedrooms
4
Bathrooms
250.8 m²
Living space
-
Rooms
Completion Date: - Property Type: Townhouse Construction Status: Secondary