No image

1347m² Land in Nareel Island, UAE No. 35906

€ 1,858,133 € 1,379 per m²
Nareel Island, UAE
-
Bedrooms
-
Bathrooms
1347 m²
Living space
-
Rooms
Completion Date: - Property Type: Land Construction Status: Secondary