3 bedrooms Townhouse in Abu Dhabi, UAE No. 47574

€ 998,746 € 3,728 per m²
Abu Dhabi, UAE
3
Bedrooms
5
Bathrooms
267.9 m²
Living space
-
Rooms
Completion Date: - Property Type: Townhouse Construction Status: Secondary