6 bedrooms Villa in The Villa, UAE No. 428

€ 1,103,243 € 2,638 per m²
The Villa, UAE
6
Bedrooms
4
Bathrooms
418.1 m²
Living space
-
Rooms
Completion Date: - Property Type: Villa Construction Status: Secondary