3 bedrooms Townhouse in Dubai, UAE No. 16766

€ 440,789 € 2,522 per m²
Dubai, UAE
3
Bedrooms
5
Bathrooms
174.8 m²
Living space
-
Rooms
Completion Date: - Property Type: Townhouse Construction Status: Secondary