3 bedrooms Villa in Abu Dhabi, UAE No. 16985

€ 730,782 € 2,911 per m²
Abu Dhabi, UAE
3
Bedrooms
4
Bathrooms
251 m²
Living space
-
Rooms
Completion Date: - Property Type: Villa Construction Status: Secondary