4 bedrooms Villa in Yas Island, UAE No. 17498

€ 1,368,765 € 3,042 per m²
Yas Island, UAE
4
Bedrooms
6
Bathrooms
450 m²
Living space
-
Rooms
Completion Date: - Property Type: Villa Construction Status: Secondary